Bakır İyonizasyon + UV-C Cihazı

Kategori
Bakır İyonizasyon + UV Kombine Dezenfeksiyon Sistemi
Ürün Numarası
770
Marka
Gemaş
Stok Kodu
06B200003
KDV Dahil
Sorunuz TL
Havale
Sorunuz TL KDV Dahil
Hızlı Kargo
Ücretsiz Kargo
İndirimde
Yeni
ÜRÜNÜ PAYLAŞ

Bakır İyonizasyon + UV Kombine Dezenfeksiyon Sistemi

Ev havuzları içindir. Klor ihtiyacını tamamen ortadan kaldırabilir. Dezenfeksiyonu %80 oranında UV-C ile %20 oranında bakır iyonizasyonu ile sağlar. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kortrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar.

 

Bakır elektrolizi + UV-C kombine çalışır. 253,7 mm dalga boyundaki UV ışınımı bakteri ve virüsler üzerinde son derece etkilidir. 316L paslanmaz çelik gövde normalden %35 fazla ışınım sağlar. UV + Klor kombinasyonundaki klorun tampon oluşturma görevini bakır iyonları sağlar. Sistemde filtreden sonra tesis edilir. Cihaz suya sürekli bakır iyonu verilmesini sağlar. +2 yüklü bakır iyonları bakteri, yosun, diğer primitif organizmaların hücre duvarını yıkarak öldürür. Cihazla birlikte verilen test aletiyle 2 haftada bir bakır konsantrasyonu ölçülür ve 0,7 ppm mertebesinde bakır konsantrasyonunun sürekliliği sağlanır. Cihaz 70 m3’e kadar ev havuzları için idealdir.

Bakır iyonizaşyon sistemi mevcut havuzlarda yosun öldürücü ve topaklayıcı kimyasal ajanları rahatlıkla ve etkili bir biçimde ikame eder.

Havale / EFT (%2) :Sorunuz TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır