Havuzcenter.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo veya taşlımacılık (ambarlar) aracılığı ile gönderilmektedir.

Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Size ulaşması bulunduğunuz ile ilçeye göre ortalama 3-15 iş günüdür.

Cumartesi ve Pazar günleri Havuzcenter.com tatil günleridir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister. Ancak hassas olan bir konu vardır. Kargonuzu teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

İADE ŞARTLARI

Bir ürünün iade edilebilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Ürünler ambalajından çıkarıldıktan veya açıldıktan sonra iadesi mümkün değildir. İade şartlarının oluşması için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış ise teslim tarihinden itibaren yedi iş günü süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kargo iadesini Meridyen Kimya Su Arıtma ve Havuz Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.'nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak hafta içi mesai saatleri içinde (09:00-19:00) müşteri destek hattına (0212 485 88 15) bilgi vermeniz gerekmektedir.

Orijinal ambalajı ile yapılmayan ya da ambalaj üzerine yapılan tahribatlar durumunda iadeler kargo ücreti müşteriye yansıtılmak suretiyle geri iade yapılacaktır.

Ürün teslim alındıktan sonra, üründe görülen kusurlar (yırtık, eksik sayfa ve benzeri...) teslim tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile yedi iş günü içinde hafta içi mesai saatleri içerisinde (09:00-19:00) müşteri destek hattına (0212 485 88 15) bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim gerçekleşirse kusurlu ürünün sağlam ürünle değişimi yapılmaktadır.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır